UA-86977538-1

Pracownia "HubRodS"

"Wędki na miarę Twoich marzeń"

Zadzwoń +48 668 453 131

MHX MB844-2

Wyobraźcie sobie dużą nizinną rzekę, siedzicie na łódce lub pontonie, miejscówka to głęboka rynna lub śródrzeczny dół. Parę metrów wody, silny nurt, do tego zaczepy "Gdzie patyki, tam wyniki". 

Idealna przynęta do obłowienia takiej miejscówki to guma na ciężkiej główce, ciężka cykada lub wahadło. 

Śródrzeczne miejscówki, to też piękne ryby, sandacz, szczupak, duży boleń lub sum. 

Warunki i ryby wymuszają użycie mocnego wędziska które pozwoli podać i poprowadzić ciężką przynętę, zaciąć rybę i skutecznie wyholować w trudnych warunkach.

Idealną propozycją pod takie łowienie są wędki zbudowana na blankach MHX MB czyli MagBass, które za oceanem służą do łowienia silnych dynamicznych ryb w trudnych zaczepowych łowiskach. Podanie przynęty, zacięcie i mocny zdecydowany hol to jedyny sposób na łowy zakończone sukcesem.

Prezentowana wędka zbudowana została na blanku MHX MB844-2 czyli 2,13m długości, moc 20lb oraz cw 5-28 g.

Realnie prezentowany blank bez problemu radzi sobie z przynętami o wadze 50 gram, akcja szybka plus mocny dolnik, który po obciążeniem zapracuje. Wędka uzbrojona została w rękojeść dzieloną z korka burnt, uchwyt Fuji DPS18, do tego komplet Fuji Alconite KL plus SIC na szczycie, pierścionki srebrne, omotka czarna ze srebrnym tipetem.

Wędki zbudowane na blankach z serii MB polecam również jako świetne wędki pod zaporowe sandacze, oraz szczupaki łowione na jerki, zarówno w zbrojeniu klasycznym jak i castingowym. 

Seria MB od MHX to moim zdaniem najlepsza relacja ceny do jakości i walorów użytkowych

 

 

12 maja 2016

Pracownia "HubRodS" 

Hubert Midera

Lubelska 8 m 32/35

93-129 Łódź

mail: hubrods@gmail.com

tel. 668-453-131

Pon. - Sob. 9-18